Ako financovať šport (e-book)

Ako financovať šport (nie z vlastného vrecka) je názov e-booku, ktorý je pre vás pripravený na stiahnutie úplne zadarmo. Financovanie mládežníckeho športu je štátom dlhodobo poddimenzované a tak rodičia suplujú štát. Ako však znížiť náročnosť na rodinný rozpočet? Toto je kľúčová téma, ktorou sa zaoberá tento e-book.

Ako financovať šport (nie z vlastného vrecka) - ebook

Čomu sa venuje e-book?

V tejto publikácii sú uvedené spôsoby a nápady, ako znížiť pomer výdavkov na športovanie dieťaťa v rodinnom rozpočte. Základnou myšlienkou e-booku je prinútiť čitateľa, aby sa zamyslel nad možnosťami, ktoré reálne má. Je potrebné, aby ste e-book čítali s otvorenou mysľou, zamýšľali sa nad podstatou a myšlienky v ňom uvedené prispôsobili vašim možnostiam.

Nie je striktne dané, že to čo je v publikácii uvedené, bude fungovať každému. Musíte mať na pamäti, že každý sme iný, každý máme iné možnosti, vlastnosti, zručnosti, či danosti.

Ďalšou podstatnou vecou je, že publikácia je určená najmä rodičom, ktorí si spoločne s dieťaťom určili ciele, ktoré sa snažia dosiahnuť. E-book, pravdepodobne nebude pre rodičov, ktorí športovanie berú ako hobby, alebo záujmovú činnosť. Ak vaše dieťa športuje preto „aby sa hýbalo“, tento e-book a poznatky v ňom, s najväčšou pravdepodobnosťou nevyužijete.

Hlavné témy e-booku Ako financovať šport:

  • Občianske združenie ako základ – ak chcete financovať šport z externých zdrojov, preto sa bez občianskeho združenia pravdepodobne nezaobídete.
  • Interné financovanie – je také, ktoré vyžaduje vašu osobnú angažovanosť a čas
  • Externé financovanie – je také, ktoré nevyžaduje vašu aktivitu a spotrebuje menej vášho času, ako interné financovanie
  • Podstata rozloženia výdavkov na šport – každý tip, lebo nápad uvedený v e-book by mal byť časťou z celku. Využitím viac praktík z e-booku by potom malo tvoriť jeden celok zdrojov, ktoré znížia pomer výdajov z rodinného rozpočtu

E-book vznikol vďaka podpore

Ako financovať šport - Family FInance
Hvar sport Resort - športová dovolenka v Chorvátsku
Alincia neziskových organizácii - zakladanie občianskych združení
Sofi Mihalovičová - TK Mladosť Košice - U10

Webové adresy pre tému ako financovať šport: